Contact

KOPERGIETERY Blekerij

theaterzaal KG Blekerij, onthaal & kantoren

Blekerijstraat 50
9000 Gent

KOPERGIETERY Rabot

theaterzaal KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

TICKETS +32 9 225 01 01 (TicketsGent)
ONTHAAL +32 9 266 11 44 (di>vr)

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
Johan De Smet
artistieke leiding

johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Tijs Verbrugge
artistiek team/coördinatie theaterateliers

tijs@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Lindah Leah Nyirenda
artistiek team/coördinatie theaterateliers

lindahleah@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

Lies Leliaert
Zakelijke leiding

lies@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Julie Descamps
(inter)nationale spreiding & programmering

julie@kopergietery.be * + 32 9 266 11 44 (via onthaal)

Ellen Preckler
scholen- en publiekswerking

ellen@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

Evelyne Six
communicatie

evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

Ilja Van Autreve
pers & PR, coördinatie Medialab, artistiek team

ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Koen Demeyere
productieleiding

productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46

Marie Van Der Poorten
zakelijk medewerker & onthaal

marie@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

Bart Van Bellegem
technische ondersteuning & contact Rabot

rabot@kopergietery.be * 0485 43 41 21

Jonas De Wulf
theatertechnicus - audio
Gielke Smet
productieleiding
Polien Demeulemeester
productieleiding
Jeroen Doise
theatertechnicus - lichtontwerper
Kris Van Oudenhove
theatertechnicus, licht- en decorontwerper

Raad van Bestuur: Christof Gheeraert (voorzitter), Anneleen Forrier, Frederic Beele, Katrien Van Goidsenhoven, Hendrik Storme, Koen Derijcke, Lindah Leah Nyirenda, Nancy Vansieleghem, Nathalie De Neve, Sam De Graeve